Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W związku z aktualizacją systemu rejestrów państwowych informujemy, że Biuro Dowodów Osobistych w dniu 31.03.2023 r. będzie czynne w godzinach 7:30 - 13:30. Za utrudnienia przepraszamy. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursach z okazji 655 Urodzin Koronowa.

Informujemy, ż dnia 23 kwietnia 2023 roku odbędzie się Wiosenny Turniej Siatkówki w hali MGOSiR w Koronowie. Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bitwa regionow

Burmistrz Koronowa informuje o ogłoszonym przez Ministerstwo Rolnictwa i  Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa przy współpracy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia  Społecznego  konkursie kulinarnym dla KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH  pn."BITWA REGIONÓW".

woda

Przypominamy, iż należy zrealizować ustawowy obowiązek polegający na złożeniu do Urzędu Miejskiego w Koronowie oświadczenia będącego podstawą naliczenia opłaty za usługi wodne z tytułu zmniejszenia naturalnej retencji terenowej na nieruchomość o powierzchni powyżej 3500 m2.

KONKURS

Szanowni Państwo,

jednym z prowadzonych przez nas działań jest wydawanie bajek - "Bajeczki dla moich wnuków i dla Waszych także". Do tej pory ukazały się 4 wydania bajek w dwóch wersjach językowych – polskiej i ukraińskiej. Tematyka bajek nawiązywała do wartości, kształtowania wrażliwości i wyobraźni dzieci. Przekazujemy je do szkół, przedszkoli, domów samotnych matek i ukraińskich rodzin. Otrzymują je także Seniorzy, którzy są zachęcani do wspólnego spędzania czasu z wnukami poprzez czytanie naszych bajek.

rowery

Komisariat Policji w Koronowie zaprasza do znakowania swoich pojazdów dwukołowych.

Informujemy, że dnia 26 marca br. o godz.15.00 w Centrum Kultury Synagoga w Koronowie odbędzie się spotkanie w ramach #PrzyszłośćToPolska.