Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie zaprasza miłośników historii, nauczycieli i młodzież do udziału w konferencji (Nie)oczywiste dziedzictwo Koronowa - Regionalnie o Wielokulturowości.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie biznesowe z cyklu dedykowanego przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”.

Minister Cyfryzacji z dniem 1 stycznia 2023 roku uruchomił portal INTERNET.GOV.PL – usługę, dzięki której każdy może:

Przypominamy o obowiązku czyszczenia kominów i przeglądu kominiarskiego.

Komunikat Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy oraz Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy na stronie https://www.kominiarskicech.pl/dokumenty/do-pobrania.

W dniach od 23 do 29 września odbędzie się XXIX edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2023, która będzie rozgrywana pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo” w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w którym jak zawsze startujemy.


Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w organizowanych imprezach sportowych.


Do tej pory wielokrotnie udało nam się znaleźć wśród wyróżnionych. Mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji również uda nam się być wśród najlepszych.


Poniżej prezentujemy listę wydarzeń, które odbywać będą się w/w terminie.


Szczegółowe informacje (regulamin itp.) tutaj

ZGŁOSZENIE pdfZgloszenie.pdf198.08 KB
KALENDARZ IMPREZ  pdfKalendarz_wydarzen.pdf1.1 MB

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że w ramach budżetu obywatelskiego gminy Koronowo na rok 2024 wpłynął 1 projekt pn. „Budowa placu zabaw i strefy fitness na Osiedlu Tuszyny”.
Kwota inwestycji: 250 000,00 zł.
Projekt został pozytywnie zweryfikowany - przechodzi do realizacji! Etap głosowania zostaje pominięty.
Gratulujemy zwycięzcy projektu i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

 

polowanie

W związku z pismem z dnia 22.09.2023 r. Koła Łowieckiego nr 127 „Głusza” w Łąsku Wielkim, Burmistrz Koronowa, działając na podstawie art. 42ab ust. 2 ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (t.j. Dz. U. z 2023 poz. 1082), podaje do publicznej wiadomości informację o polowaniach zbiorowych organizowanych przez to Koło, wg. danych zawartych w poniższej tabeli.

polowanie

W związku z pismem z dnia 22.09.2023 r. Koła Łowieckiego nr 149 „Rolnik”  w Bydgoszczy, Burmistrz Koronowa działając na podstawie art. 42ab ust. 2 ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1082), podaje do publicznej wiadomości informację, że w dniu 08.10.2023 r., w godzinach 8. 00 do 16. 00, na terenach obwodu łowieckiego nr 87 – uprawy kukurydzy w miejscowościach: Serock, Nowy Jasiniec, Stary Jasiniec, Stronno, Wudzyn, Wudzynek, Brzeźno, Nieciszewo, Trzebień, Kotomierz, Sienno, Dobrcz, Pyszczyn, Zalesie, odbędzie się polowanie zbiorowe.