Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

31 stycznia mija termin dla przedsiębiorców na zgłoszenie się do małego ZUS plus. Ci, którzy korzystali z ulgi w ubiegłym roku i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci rolników do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” pod Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Szanowni Państwo, sezon jesienno-zimowy to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektów budowlanych lub stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi,a także mienia.

Gmina Koronowo przyjmuje wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych na rok 2023.

Przedstawiamy kalendarium statystycznych badań ankietowych w roku 2023.

zlote gody

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Koronowie 16 grudnia br. kolejne pary przy dźwiękach marsza Mendelssohna obchodziły jubileusze małżeńskie.

Z przyjemnością informujemy, że kończymy rozdysponowanie bieżącej partii budek dla kotów wolnożyjących, nabytych przez Gminę Koronowo, jak co roku, w ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi.

Nowy oznakowany radiowóz marki Kia Ceed wzbogaci flotę Komisariatu Policji w Koronowie. Dzięki współpracy z włodarzami trzech gmin: Koronowa, Dobrcza i Sicienka pozyskano środki, za które sfinansowano zakup samochodu.