Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W niedzielę, 20 listopada 2022 r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy B w karate.

W sobotę 12 listopada 2022 r. w Wejherowie rozgrywano Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate.

nagrody dla sportowcow

Na wniosek Burmistrza Koronowa, po zaopiniowaniu przez Radę Sportu Powiatu Bydgoskiego, Zarząd Powiatu Bydgoskiego przyznał zawodnikom, trenerom nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu.

spartakus

W minioną niedzielę dziewczęta trenujące w KS Spartakus Koronowo rozegrały u siebie na parkiecie hali MGOSIR 5ta kolejkę ligi wojewódzkiej. W lidze młodziczek KPZPS gra 21 zespołów podzielonych na 7 lig po 3 zespoly. Gościliśmy reprezentacje KS Pałac Bydgoszcz II oraz NTS Trójka Nakło.

Zachęcamy do udziału w Spartakiadzie Seniora, która zaplanowana jest na 2 grudnia 2022 r.

rolki

Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo organizuje Mikołajkowe Warsztaty Rolkarskie połączone z Halowymi Mistrzostwami Koronowa o Puchar Burmistrza Koronowa.

Serdecznie zapraszamy 17 grudnia 2023 r., godz. 15.00. Ilość miejsc ograniczona.

zdjecie grupowe

W minioną niedzielę w koronowskiej hali MGOSiR odbył się Jesienny Turniej Minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek zorganizowany przez KS Spartakus Koronowo. W turnieju zagrało 36 zespołów (tj. około 100 dziewczynek) z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

W piątek 7.10.2022 r. w Serocku (gmina Pruszcz) odbyły się już XIV Biegi Papieskie.