Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się swoją ulubioną trasą rowerową!

Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. kujawsko-pomorskim - to już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

 

Nagrody:

I miejsce: 500 zł
II miejsce: 300 zł
III miejsce: 200 zł

 

Jak wziąć udział w konkursie

Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. kujawsko-pomorskiego.
Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. kujawsko-pomorskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
Prezentowana trasa powinna znajdować się w większości w woj. kujawsko-pomorskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - organizatorzyu liczą na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.
Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Oceniana będzie nie sama trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

 

Forma pracy

mapa + tekst - maks. 2 strony A4, format .doc/.docx/.pdf
zdjęcia lub wideo (własnego autorstwa) - format .jpg/.png/.pdf; maks. łączna wielkość plików graficznych - 9 MB

 

Zgłoszenia można przesyłać do 26.11.2021!
Wyniki ogłoszone zostaną 30 listopada na stronie konkursu.
Zwycięskie prace opublikowane zostaną na blogu transportowym organizatora.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Szczegóły - REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Pin It