Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Od początku czerwca 2002 r. przy Punkcie Informacji Turystycznej funkcjonuje Izba Muzealna. Gromadzone w niej są eksponaty związane z historią Ziemi Koronowskiej i nie tylko. Oprócz stałej ekspozycji organizowane są wystawy okolicznościowe np. z okazji Święta Wojska Polskiego czy Święta Niepodległości. Ponadto prezentowane są wystawy zdjęć oraz prac plastycznych uczniów koronowskich szkół. Wszystkich mieszkańców Koronowa oraz gminy /ale nie tylko/ zapraszamy do przekazywania eksponatów do Izby w formie przekazania na własność bądz też wypożyczenia na określony czas. Wszystkich chętnych obejrzenia eksponatów zapraszamy do Izby w godzinach pracy Punktu Informacji Turystycznej.

Kontakt:

Izba Muzealna
ul. Plac Zwycięstwa 22.
tel. 721 060 283
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

/w święta PIT nieczynny/
pon., śr., czw. 7.30 - 15.30,
wt. 7.30 – 17:00, pt. 7.30 - 14.00

sezon turystyczny 02.05. - 30.09:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
w soboty i niedziele od godz. 9.00 do 15.00

 

UWAGA!

Ze względu na remont budynku Punktu Informacji Turystycznej w Koronowie i tymczasowe przeniesienie działalności w inne miejsce, Izba Muzealna nie funkcjonuje. 

Pin It